Speváčka Kristína darovala svojim fanúšikom krásny darček. Po úspešnom roku 2016, počas ktorého cestovala po Českej a Slovenskej republike v rámci svojho turné, sa rozhodla nepoľaviť a poďakovať sa svojim fanúšikom za podporu v podobe videoklipu, ktorý venovala práve im!

Ako sa zdá, pre speváčku Kristínu sú jej fanúšikovia skutočne dôležití. Práve im venovala svoj najnovší videoklip, v ktorom sa zobrazujú jedinečné zábery z koncertného turné Band tour 2016. „Keď žijem svoj sen v realite🙏🏻 Ďakujem fanúšikovia za to, že ma sprevádzate na mojej hudobnej ceste,“ napísala speváčka na svojej facebookovej fanpage. Fanúšikovia nešetrili slovami chvály a na sociálnej sieti ďakovali speváčke za to, čo pre nich robí. Pracovný diár Kristíny, ktorá bude v roku 2017 koncertovať predovšetkým v Českej republike, je už dnes takmer plný. Veríme však, že si niečo veľkolepé pripraví aj pre slovenských obdivovateľov, o ktorých nemá núdzu ani na ,,rodnej hrude“. :)

Zdroj: Instagram

Gabi
Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here