Christina Milian mala v minulosti niekoľko známych hitov, ktoré ju vyniesli na popredné priečky hudobných rebríčkov a vďaka tomu mohla spolupracovať s najzvučnejšími menami šoubiznisu. Krásna speváčka, ktorá si okrem spevu ,,pričuchla” aj k herectvu, má výborný cit pre módu, no počas svojej narodeninovej párty sa trochu “sekla”.

Úspešná kráska sa pred pár dňami vybrala na narodeninovú párty, aby mohla spoločne s blízkymi priateľmi osláviť svoje 35. narodeniny. Všetko by bolo v absolútnom poriadku, keby na párty nezavítala v zvláštnom a nelichotivom outfite. Na jednej strane ukázal jej pekné krivky a bezchybnú postavu, na strane druhej v ňom pôsobila veľmi “lacno”. Hold, to je Hollywood, bejby, tam je to v dnešnej dobe bežné a normálne. Každopádne, čo na to vravíte vy? :)

 

Zdroj/Foto: Instagram ǀ Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.