Poznáte ten pocit, keď ležíte v posteli so svojim partnerom, no k žiadnym intímnostiam už dlhší čas nedochádza? Vy by ste aj mali chuť, no on sa akosi vôbec nemá k činu? Vieme, aké sú možné príčiny tohto nelichotivého problému!

 

Absencia atraktivity

Pokúste sa najprv úplne vypustiť z hlavy, že by mal váš partner milenku. Existujú aj iné vážne dôvody, ktoré si mnohokrát ani neuvedomujeme. Kým do práce alebo na stretnutia s kamarátkami chodíme tip top upravené, do postele s partnerom si líhame ako šedé myšky so strapatými vlasmi a bez štipky make-upu. Muži nás chcú aj v posteli vidieť takú atraktívnu, akou sa snažíme byť pre okolitý svet. Doprajte mu ten vzrušujúci pohľad aj v posteli. Zaobstarajte si zvodné prádielko, nahoďte rajcovný účes, make-up a hneď sa váš spiaci macko prebudí na dravú šelmu.

Zvyk prevyšuje nad potrebou potešenia

V dlhoročných vzťahoch to nie je nič nezvyčajné. Partner si na vás už tak zvykol, že mu úplne stačí, ak vedľa vás spokojne zaspí v posteli. Ak chce zažiť štipku vzrušenia, prepne na „zakázaný“ kanál a užije si svoju pôžitkársku chvíľku šťastia. Zabráňte rutine a nedovoľte „péčkovým“ hviezdam, aby vás okrádali o milostný život.

Našiel si milenku

Žiaľ, ani tejto možnosti sa nevyhneme. Ak sa váš partner správa až veľmi podozrivo, stále niekam odbieha, schováva si telefón a intímnostiam s vami sa vyhýba, je viac ako jasné, že sa medzi vás votrela tretia osoba. Odhaľte neverníka včas a nedovoľte mu pošliapať vašu dôstojnosť.

 Foto: pexels.com, Facebook

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here