Keď sa povie slovo umenie, ľudia si ho automaticky spájajú s niečím krásnym a nadčasovým. Dnes zaň môžete považovať literatúru sestier Brönteových, vynálezy Da Vinciho či maľby Michelangela. Čo by ste však povedali na niečo z úplne iného súdka? 

Fľaša zo smrtky, podnos z mačky, džbán ako koč pre myši… Dnes môžete mať doma čokoľvek vás napadne a bude vás to stáť iba trochu fantázie a času. Prípadne peňazí. Ak by ste sa však naozaj rozhodli pre inovácie vo vašom byte a chceli by ste mať skutočne nezameniteľné a gýčové kúsky na nápoje, inšpirujte sa zaujímavými a jedinečnými nápadmi, ktoré nebude mať nikto iný. (zrejme) Čo poviete, chceli by ste sa napiť z chobotnice či nosorožca- bojovníka? :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)