Meky Žbirka je už niekoľko dní v bratislavskej nemocnici. Na konci minulého roka totiž dostal silný zápal pľúc, ktorého sa nevie zbaviť, a tak všetkým svojim fanúšikom posiela aspoň smutný odkaz.  

Nešťastný zápal pľúc dostal Meky Žbirka počas návštevy Británie, liečiť sa však rozhodol doma. Aj keď sa zdalo, že choroba je pod kontrolou, všetko bolo inak. Obľúbenému spevákovi totiž nezabrali antibiotiká, a tak spevák nakoniec skončil na infúziách. I napriek tomu, že s ťažkou chorobou bojuje statočne, posledné slová, ktoré posiela fanúšikom a priateľov sa nenesú v optimistickom duchu. Na oficiálnej stránke speváka pribudla fotografia z nemocnice a pri nej odkaz: „Dá sa povedať, že ma to už nebaví 😨“ Pod záberom začali okamžite pribúdať desiatky a desiatky pozitívnych komentárov, v ktorých fanúšikovia svorne želajú slovenskej hudobnej legende veľa energie a chuti do boja, nech je čo najskôr v poriadku. A my sa, samozrejme, pripájame tiež!

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook

Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.

1 komentár

  1. „už ma to tu nebaví“ – slová z nemocnice ktoré desia…. čo za sračky to tu čítam??? ach bože, dal by som zablokovať celý tento trápny portál.. ani neviem ako som sa sem dostal.. no tým, že už 2. článok ktorý som otvoril má 0 komentárov naštatie naznačuje, že to tu aj tak nikto nečíta a nebrainwashuje sa takýmito hovnami …celebrity – rakovina spoločnosti, a tiež každý perverzný stalker, čo o nich píše… rychlo preč

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here