Úspešná, talentovaná, žiadaná a hlavne prirodzene krásna Gwyneth Paltrow žiari v každom filme, v ktorom sa predstaví. V rôznych talkšou či na červenom koberci je vždy tip-top upravená, no herečka sa nebojí ukázať ani vo svojej prirodzenej kráse bez akýchkoľvek líčidiel.

Málokto by jej tipoval 44 rokov, veď na svoj ,,zrelší“ vek vyzerá naozaj úchvatne a pôvabne. Rodená Američanka na seba púta na červených kobercoch všetku pozornosť a niekedy „schová do vačku“ aj o polovicu mladšie kolegyne z brandže. Gwyneth bez obáv pokojne ukáže celému svetu aj svoju prirodzenosť. I s nenamaľovonou tvárou dokáže ohúriť a očariť nejedno mužské očko! :)

#nomakeup for my 44th birthday, embracing my past and future. Thank you for the instalove #goopgoesmakeupfree @goop

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 

Morning 💕

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Foto: Instagram, eskipaper.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.