Lapač snov slúži už po stáročia ako amulet, ktorý má ľudí ochrániť pred zlými snami či negatívnou energiu. Nejeden človek veril v jeho silu a v súčasnosti tiež zažíva veľkú obľubu nielen medzi staršími, ale i mladými ľuďmi. 

Negatívna energia či zlé sny? Ak túžite, aby ,,lapač” skrášľoval aj vašu izbu či len máte potrebu ho niekomu podarovať k sviatku, nekupujte ho a radšej sa ho pokúste vyrobiť sama doma. Mladá dievčina Vickie, ktorá má na YouTube svoj vlastný kanál plný originálnych a jednoduchých návodov doslova na čokoľvek, vám ukáže, ako na to! Výrobu domáceho lapača snov zvládnete vďaka jej tutoriálu ľavou-zadnou. YouTuberka vám vo svojom videu ukáže, ako na to a čo všetko na túto kreatívnu činnosť potrebujete. Je to jednoduché, určite to vyskúšajte aj vy! :)

Video: YouTube | Foto: wallpapers-and-backgrounds.net

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.