Známa slovenská celebrita Silvia Kucherenko, preslávená svojimi (ako sama tvrdí) prirodzene veľkými perami, sa rozhodla, že okrem módnych a kozmetických typov ponúkne svojim followerom na Instagrame aj niečo úplne nové. Tentokrát sa dala na varenie! 

Silvia patrí na Slovensku medzi najdiskutovanejšie osobnosti šoubiznisu. Známa je najmä vďaka svojim vyjadreniam o plastických zákrokoch – tvrdí, že na jej výzore sa nepodpísala práca žiadneho plastického chirurga.

Da si niekto 🍰😋?

A post shared by Silvia Kucherenko (@officialsilviakucherenko) on

 

Slovenská modelka sa však rozhodla prezentovať aj iným spôsobom- na jej instagramovom účte sa začali objavovať recepty a kuchárske rady. Silvia sa predviedla ako správna žena v domácnosti a ukázala, ako varí napríklad guláš alebo pirohy. A kuchyňa nie je jediným miestom, kde sa modelka cíti „ako doma“. Všetkým ukázala, že vie zručne narábať aj so žehličkou! No kto by to bol povedal?

 

 

 

Foto: Instagram

Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here