Málokedy sa stane, že z cover verzie nejakého hitu sa stane obrovský internetový fenomén. Práve toto sa však podarilo papagájovi menom Binky, ktorý sa stal behom jedinej noci hotovou svetovou senzáciou. Operenec predviedol vystúpenie, počas ktorého zanôtil úspešnú skladbu „Chandelier“ od speváčky Sii!

Mnoho ľudí sa pustí do prespievania rôznych hitov v domnienke, že si ich niekto všimne a spraví z nich svetovú megastar. Niektorí to robia len pre svoje potešenie a nehľadajú za tým nič iné. Iný level je, keď sa malé zelené zvieratko pustí do jedného z najväčších svetových hitov, ktorý napísala spevácka diva Sia. Papagáj Binky môže byť rozhodne na seba hrdý, pretože vďaka jeho malému vystúpeniu si ho obľúbilo mnoho ľudí po celom svete. Len za dva dni, čo je video na Youtube, získalo vyše 69 000 „lajkov“! Známa Austrálčanka sa tak môže všetkým popýšiť jedinečnou a originálnou cover verziou, ktorú len tak niekto nemá. :)

Video: Youtube | Foto: Youtube, Facebook

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.