Chuť zaujať za každú cenu nie je najmä v radoch celebrít ničím nezvyčajným, avšak je smutné, keď už aj krásne tehuľky dokážu pôsobiť lacno a vulgárne. Laurou Perlongo, snúbenica amerického filmového producenta Neva Schulmana, spôsobila na tohtoročnom odovzdávaní cien MTV Video Music Awards so svojím nevšedným outfitom nevídaný rozruch.

Čím výstrednejšie, tým lepšie? Sympatická dvojica Nev Schulman a Laura Perlongo boli na odovzdávaní MTV VMA 2016 doslova neprehliadnuteľní. Partnerka amerického producenta Neva Schulmana, Laura Perlongo, ktorá je momentálne v ôsmom mesiaci tehotenstva, zvolila na spoločenskú akciu nevídaný outfit, ktorý zaujal všetkých prítomných. Do Madison Square Garden totiž dorazila v čiernych nohaviciach a v bomberke, pod ktorou nemala okrem šperkov vôbec nič! Laura, ktorá je evidentne viac ako hrdá na svoje tehotenské bruško to pre magazín US weekly vysvetlila nasledovne: ,,Je ťažké nájsť niečo, čo mi teraz sedí a brucho by mi vytŕčalo aj v šatách. Tak prečo neísť von tak, aby som sa cítila dobre? Vybrala som si veľa vecí a namiesto toho, aby som sa snažila to zakryť alebo skryť, som si chcela obliecť niečo zábavné.“

Dámy, do budúcna teda už vieme, ako vybehnúť do spoločnosti. Alebo vynecháme aj nohavice? :)

Foto: Getty Images, Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here