Dokážete si predstaviť, že celá nažhavená vyzliekate muža svojich erotických túžob a odrazu zistíte, že pod naškrobenou košeľou a oblekovými nohavicami ukrýva saténovú podprsenku s čipkovanými nohavičkami? Hrozná predstava, však? Táto šialenosť sa vo svete stáva bežnou záležitosťou!

Pánske boxerky, trenky, slipy či tangá začínajú muži vymenieňať za typicky dámske spodné prádlo, prispôsobené mužským proporciám, vďaka austrálskej značke Hommemystere. Hoc sa my, ženy, nevieme dočkať, kedy sa sužujúcej podprsenky po celom dni zbavíme, u poniektorých mužov sa tešia veľkej obľube. Dnes už nie je vôbec nezvyčajné, keď muž pod oblekom ukrýva malé ,,nemilé“ tajomstvo vo forme saténu, mašličiek, krajky, sexi košieľky alebo milovanej podprsenky.

Či už sa jedná o fetišistov, zženštilých mužov alebo recesistov milujúcich bláznivé úlety, nedokážeme si ani len v tom najhoršom sne predstaviť, že by sme si takýto ,,chodiaci antikoncepčný balíček“ rozbalili v spálni. Z takýchto šialených módnych výstrelkov sa človeku priam zastavuje mozog. Veď posúďte samé. Chceli by ste mať muža oblečeného v takomto ,,sexi“ prádielku? Pozrite si galériu tohto extravagantného mužského spodného prádla.

 

 

 

 

#hommemystere

A photo posted by Angus (@angusandangus) on

 

 

#menunderwear #underwear #hommemystere #malephotography #menmodel #model #cute #stud #sexy

A photo posted by Nicolas (@sousvetement) on

Foto: Instagram, Twitter

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.