Modelov je na svete skutočne mnoho. Podmanivý pohľad, na snímkach jemne pootvorené ústa a vymakané telo oddreté v posilke. Dostať lukratívnu ponuku je snom každého modela, avšak mladíci by sa mali mať na pozore. Philippe Dumas je pre nich totiž vážnou konkurenciou!

A to má už po 60-ke! Hoci Philippe Dumas vyštudoval právo, nikdy sa mu nevenoval. Ťahalo ho to iným smerom, a tak začal pracovať v oblasti filmového biznisu a reklamy. V apríli 2015 nastúpil z osobných dôvodov do novej práce a pre zábavu si nechal narásť bradu. ,,Myslel som si, že budem vyzerať hlúpo, ale ľudia mi hovorili, že to vyzerá dobre. Keď sa mi to stalo viackrát, uvedomil som, že by som mohol byť model.“

Phil sa o seba začal viac starať, zaujímať sa o to, čo si oblieka a jedného dňa sa rozhodol ísť do agentúry. Vďaka tomu sa začala jeho modelingová kariéra, i keď mal už 60 rokov. ,,Naozaj milujem to, čo robím.“ A my len dodávame, že aj napriek svojmu veku srší z tohto ,,deduška“ neskutočná charizma a modelom je právom. Ani tých pár vrások nám na ňom neprekáža. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.