Keď pred niekoľkými rokmi padla posledná klapka seriálu ,,Priatelia“, po mnohých členoch partie sa zľahla zem. Spočiatku to vyzeralo tak, že okrem krásnej herečky Jennifer Aniston, ktorá sa výborne presadila v hollywoodskych komédiách, zažiari aj Matthew Perry, no opak je pravdou. Po niekoľkých úspešných snímkach nastal zlom a herec podľahol ,,čaru“ alkoholu a drog. Spoznali by ste dnes sympatického a vždy vtipného Chandlera Binga?

Matthew Perry sa prednedávnom ukázal v Londýne a mnohých jeho zanedbaný výzor zaskočil. Zostarnutý, neoholený a šedivý chlapík s mastnými vlasmi, ktorý sa potuloval po uliciach, ani zďaleka nepripomínal legendárneho Chandlera Binga s nenapodobiteľným smiechom. Herec, ktorý sa v minulosti priznal k závislosti na drogách a alkohole, hrá momentálne v londýnskom divadle ,,Playhouse Theatre“ v hre ,,The End of Longing“, ktorá je jeho autorským debutom. Spoznali by ste v tomto ,,pánovi“ starú tvár seriálového priateľa?

 

 

Randomly walking past the theatre and stumbling across a group of fans #matthewperry #somethingneweveryday

A photo posted by Valeria (@valerijakud) on

 

 

 

Zdroj: Instagram, Wallpaperscraft

Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)