Mnoho ľudí má predsudky voči samodržkám či podväzkom, ale prečo? Podľa ich názoru patria maximálne k posteľným hrátkam, no určite nie na verejnosť. Skutočnosť je však taká, že ľudia skôr nemajú odvahu ich nosiť alebo sú prílíš staromódní na tento druh bielizne, na ktorú majú ,,právo” len lacné ženy.

Pravda je ale niekde úplne inde, pretože podväzky novodobo slúžia aj ako osvieženie outfitu alebo na určitú eleganciu, ktorá z nich vyžaruje. Možno ste sa práve zasmiali, že aká to už môže byť len elegancia, keď to je vraj čisto se*istické a teda nevhodné.

Pripúšťame, že niektorí to tak môžu vnímať, avšak len v prípade, ak ich žena skombinuje s príliš tesným, krátkym či presvitajúcim oblečením, ako napríklad tričkom s výstrihom až po zem alebo čiernymi tangami pod bielymi šatami. Takáto žena totiž viac podvedome ako nepodvedome chce na seba pritiahnuť pozornosť slintajúcich chlapov. Od ženského pohlavia dostane skôr len súdiace pohľady a krútenie hláv.

1

Avšak ak ich žena zladí s elegantným, decentným oblečením, kde si človek nebude celkom istý či má podväzky na sebe, či nie, u mužov vyvolá zvedavý, no neúchylný pohľad a u žien sa dočká uznania. A aj keby tie podväzky bolo trošku vidno (bavíme sa stále o elegancii), má to stále len správny sexy nádych a navyše to podčiarkne jej ženskosť.

Ked’ sa pozrieme na rozdiel medzi podväzkami a silonkami, z hľadiska pohodlnosti si myslíme, že každý by volil prvú variantu, pretože cez leto sa v nich človek nepotí, sú vzdušné, necítite sa nepohodlne, dodajú vám sebavedomie a muži ich isto viac ocenia, pretože logicky, sú viac príťažlivé ako obyčajné silonky, netreba ich pri hrátkach dávať dole, tak prečo to nevyužiť? Samodržky či podväzky absolútne nevyznejú vulgárne, ak ich viete nosiť, práve naopak, budete vyzerať šarmantne, sebavedomo, pôvabne a sexy. Nezabudnite však na topánky na vyššom podpätku.

A moletky, vôbec sa nebojte nejakých súdiacich pohľadov. Ľudia vám možno len závidia, že ste odvážna, na rozdiel od nich. Prečo by ste sa i vy nemohli nahodiť? Každý typ postavy môže byť pekný, ak ho viete spojiť s vkusnými kúskami oblečenia.

5

Rady a tipy:

Ak sa vám samodržky neustále zošmykujú a padajú, skúste vyskúšať práve podväzky. Musíte ale dbať na to, aby vám podväzkový pás perfektne sedel a nikde netlačil. Potom vyberte pančušky, dnes už ich dostanete v akejkoľvek farbe, no dávajte pozor, aby vám farba sedela s podväzkovým pásom. Zachytené budú práve nim a čo sa týka dĺžky, mali by byť úmerné vašim stehnám. Pančušky sú dnes už vyrábané tak, aby vám formovali nohu a teda aj skvelo vyzerali.

Ak vám jednoducho nie je celkom po vôli nosiť túto bielizeň, ale páči sa vám, siahnite po  tzv. fake podväzkoch. Dostanete ich v rôznych farbách i motívoch.

ad 2

Autor: Michaela Šanková

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)