Jedni ho milujú, iní nenávidia, no povedzme si úprimne, raper Patrik ,,Rytmus“ Vrbovský patrí medzi najvýraznejšie osobnosti slovenskej hudobnej scény. Raper si na seba svojim prejavom, marketingom i celkovou prezentáciou dokáže zarobiť priam hriešne peniaze. O tom, ako to robí, prišiel dokonca prednášať na Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, kde ho študenti ,,zaskočili“ jednoduchou otázkou.

Nech si myslí kto chce čo chce, Rytmus, ktorý sa z obyčajného chlapca vypracoval na slovenskú raperskú jednotku, patrí medzi najlepšie zarábajúcich umelcov v krajine. Aj keď sa navonok tvári ako ,,drsný“ chlapík so sedliackym slovníkom, v pondelok odstránil svoju nálepku drzej hviezdy a urobil si čas na prednášku budúcim ekonómom, ktorým prezradil svoj recept, ako zarobiť veľké peniaze. ,,Je to kvôli vôli, disciplíne, odhodlaniu. Kvôli tomu, že veľmi chcem. Kvôli tomu, že keď sa mi o niečom sníva alebo na niečo myslím, tak si proste poviem, že to myslím vážne. Šancu má každý, je to len o tom, či si dobrý, robíš to kvalitne a máš sebareflexiu,“ prezradil Patrik študentom.

V momente, kedy sa dostali vysokoškoláci k slovu v rámci voľnej diskusie, rapera prekvapili jednoduchou otázkou, ktorá však nemala nič spoločné s pôvodnou témou. Opýtali sa ho totiž, či sleduje medzinárodnú politickú situáciu. Rytmus bol zrejme z otázky zrejme trochu v rozpakoch, no odpoveď na seba nenechala dlho čakať: „Nie. Pre mňa je to strata času zaoberať sa tým. Nemusím to sledovať, ani ne­chcem. Mal by som to sledovať podľa teba?“ :)

Rytmus odpoveda na otazky z publika #rytmus #euba #spfpm #fpm #prednaskyzpraxe @rytmusking

A post shared by Študentský parlament FPM (@sp_fpm) on

 

Zdroj/Video/Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here