Anastasiya Kvitko, 22-ročná Ruska s veľkým sebavedomím a prednosťami, chce prekonať slávu zbožňovanej Kim Kardashian. To, čo povedala na adresu americkej hviezdy, však mnohých prekvapilo a zarazilo. Mladá Ruska má teda odvahu!

Ruskú krásku Anastasiyu Kvitko zlákali vody amerického šoubiznisu, a preto zanevrela na svoju rodnú hrudu a odišla do Los Angeles, kde je pripravená na veľkú kariéru. Musíme uznať, že tomuto dievčaťu sebavedomie rozhodne nechýba. Za svoje prednosti považuje výraznú postavu, ktorá je podľa jej slov dokonalá. Mladá ,,východniarka“ má okrem svojej zaujímavých mier 95-63-104 aj jednu úctyhodnú vlastnosť, ktorou je úprimnosť. Vyjadrila sa, že na svojom tele nemá nič umelé a nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu, pretože chce byť prirodzená. Podobné vyjadrenia sme už počuli aj z úst Kim Kardashian, ktorá tvrdila, že jej pozadiu nepomohli plastický chirurgovia a má ho obrovské ,,prirodzene“, len tak od prírody. Nakoniec Kim vyšla s pravdou von a priznala, že v zadku nosí svoj tuk, ktorý jej chirurgovia odsali zo stehien. Anastasiyne vyjadrenia na osobu Kim sú také odvážne ako jej outfity. Uviedla, že americká hviezda za ňou poriadne zaostáva aj napriek tomu, že má na Instagrame o 81 miliónov followerov menej ako Kim. Jedno je však isté, či už ide o Kim alebo Anastasiyu, veľké zadky hýbu svetom.

Hi😉 jeans by @fashionnova 😍 Use my coupon code "ANAKXO💗"to get 15% 💗#fashionnova #fashionnovajeans

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

 

check my snapchat Anastasiakvitko

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

 

 

@unnuevodia 💗

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

 

 

 

shoes from @publicdesire 💗

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on

Foto: Instagram

Gabi
Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.
  • martin sliacky

    no tie vyzeraju….