Viete kto sú ,,Blueboys”? Možno vo vás tento názov evokuje nejaké country zoskupenie, no v tomto prípade ste absolútne vedľa. Reč je totiž o dvoch bratoch, anglických stafordšírskych teriéroch, ktorí svojimi rozkošnými fotografiami valcujú celý internet.

Nevieme síce či ide o priame presvedčenie týchto dvoch krásavcov, že sa radi obliekajú, avšak ich nevšedné snímky, v rôznych pyžamkách, sa stali hitom sociálnych sietí. Nájsť ich môžete pod menom ,,Blueboys”, kde ich majitelia pravidelne pridávajú nové fotografie. Napriek tomu, že chlapci nie sú z toho istého vrhu, ale je medzi nimi jednoročný rozdiel, rozhodli sa, že sa stanú súrodencami. Ich majiteľka, Jennifer McLean, je obyčajnou amatérskou fotografkou, ktorá snímky svojich psíkov zdieľala iba na svojom osobnom Facebooku, no po veľkých odozvách od mnohých známych, založila svojim miláčikom vlastné konto. Čo vravíte, no nie sú rozkošní? :)

1 2 3 4 5 6 7 8 912

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)