Niektoré veci robíme takpovediac automaticky a ani si ich neuvedomujeme. Voňavú šálku kávy dozaista miluje nejedna z vás. Zamýšľali ste sa však už niekedy nad tým, čo robíte po zamiešaní kávy s lyžičkou? Tento nevedomí zvyk o vás prezradí viac, ako si myslíte.

 

1. Zamiešate si kávu, cinknete lyžičkou o tanierik a necháte z nej odkvapkať zvyšky kávy

Hlasné cinknutie lyžičky naznačuje, že ste dominantná osobnosť, ktorá si vyžaduje pozornosť. Tento čin zároveň vypovedá aj o vašej precíznosti a puntičkárstve. Pred položením kávovej lyžičky na tanierik potrebujete mať istotu, že zvyšky kávy sú z nej skutočne preč. Toto nepatrné gesto však prezrádza, že v sebe potláčate hnev a stres. Skúste trošku zmierniť tempo.

2. Kávovú lyžičku oblížete a až potom ju odložíte na tanierik

Toto gesto vypovedá o tom, že ste veľká pôžitkárka a život si dokážete naplno vychutnať. Ste pozitívne naladená a na veci sa pozeráte z lepšej stránky, ako ich vnímajú iní. Máte však strach, že by vám v živote mohlo niečo uniknúť a často ľutujete to, čo ste už nestihli zažiť. Ste ľudská a priateľská. Rozhodne nepatríte medzi hanblivky. Dávajte si však pozor na oblizovanie lyžičky na verejnosti, znamená to aj záujem o flirt.

3. Lyžičku necháte ponorenú v šálke kávy

Ak patríte medzi ľudí, ktorí po zamiešaní kávy lyžičku nechávajú v šálke, potrpíte si na istote a pohodlnosti. Skôr, ako niečo urobíte, si to poriadne premyslíte a zbytočne sa nepúšťate do rizika. Najradšej sa skrývate v dave a na okolie pôsobíte uzavreto. Ste však veľmi empatická a priateľská.

Tak čo dámy, čo robíte s lyžičkou vy?

Foto: Pixabay.com

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here