Je to tam! Úspešne sa vám podarilo ukončiť školu a čakajú vás promócie. Opadol stres, skončilo skúškové, bakalárky a diplomovky odovzdané, štátnice ľavou zadnou za vami a jediné, čo vás so školou ešte spája sú priatelia a promócie. Urobte si oslavu, na ktorú sa nezabúda!

Ak sa vám alebo vašim deťom podarilo zoštátnicovať na prvýkrát, či sa na to iba chystáte v auguste, v oboch prípadoch vás už onedlho čaká veľký deň osláv. Počas tých rokov ste prežili mnohé lásky, bujaré oslavy, internátne záťahy, sem tam aj školu, prespaté hodiny na laviciach či nezabudnuteľné chvíle. Keď si teraz preberiete diplom, uzavrie sa určitá etapa vášho života a vy si s písmenkami pred menom budete vychutnávať nezamestnanosť, ďalšie štúdium, materstvo alebo prácu až do dôchodku. Buďme však optimisti a pripravte svojej rodine a najbližším nezabudnuteľnú oslavu, ktorou sa zapíšete do dejín. Promócie sú predsa udalosť, ktorá nemôže zostať nepovšimnutá a čo je najdôležitejšie! Tento deň patrí iba vám.

14 13 12 11 10 10,5 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Foto: Pinterest

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)