Napriek tomu, že celý rok žijeme v zhone, stále sa niekam ponáhľame a zanedbávame svojich blízkych, na Vianoce by sa to diať nemalo. V tento deň by sme mali byť s tými, ktorí nás najviac milujú. A práve na túto skutočnosť upozornila vianočná reklama nemeckej firmy EDEKA.

Posledný mesiac sme vám priniesli niekoľko emotívnych vianočných reklám, ktoré nám do očí navodili slzy. Tá, ktorú však vypustila nemecká firma EDEKA, ich svojou dojemnosťou všetky prekonala. Jej ústrednou postavou je deduško, ktorý je smutný z toho, že ho rodina na Vianoce “odpálkovala” len telefonátmi. Napriek tomu chce vianočný čas stráviť s nimi, a tak vymyslí niečo, čo je síce bizarné, no nakoniec tým docieli, že bude na Vianoce celá rodina pokope. Pripravte si vreckovky!

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.