Svetovo známe hviezdy, ktoré pozná celý svet, sú pod neustálou paľbou bulváru či striktných zásad Hollywoodu. Očakáva sa od nich, že budú mať ideálne miery modeliek a pár kilogramov okolo brucha je už považovaných za veľký prešľap. Niektoré celebrity zápasili s trošku vyššou váhou, no po sebazaprení sú z nich v súčasnosti diametrálne odlišní ľudia.

Filmový či hudobný priemysel je vskutku špecifické miesto, v ktorom sa presadia len tí najlepší z najlepších. Na to, aby prerazili a zahviezdili, musia spĺňať aj určité kritéria. Medzi ne patrí, samozrejme, aj určitý vzhľad, ktorý predáva a zároveň je aj polovicou úspechu. Nielen modelky, ale zaiste aj herecké či spevácke esá, sa musia udržiavať v tip-top kondičke a nejaké to kilečko naviac môže byť už problémom. Bulvár dokáže byť veľmi zlý a aj za malý prírastok na váhe dokáže nejednu hviezdu “zvoziť pod čiernu zem”. Niektoré verejne pôsobiace osobnosti si aj z vyššej hmotnosti urobili svoju akúsi “prednosť” a jednoducho povedané- vlastný biznis. Iné bojujú s kolísaním váhy, no pod dozorom kvalitného trénera sa dokážu dostať do vytúženého cieľa. Pozrite sa, ktoré celebrity zatočili s kilami najviac a ako parádne dnes vyzerajú! :)

Oprah

2

Jennifer Hudson

4

 

Khloé Kardashian

1

Christina Aguilera

5

Kelly Osbourne

3

Foto/Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.