Ruská instagramová princezná Svetlana Bilyalová sa preslávila najmä vďaka svojim odvážnym fotografiám na sociálnych sieťach. Napriek mladému veku si kráska prešla už niekoľkými plastickými operáciami, zotavila sa, nabila telefón a spravila nejednu dráždivú fotku, ktorú zverejnila na svojom instagramovom účte. Óóó, áno, aj takto sa dá získať celosvetovú publicitu a slávu. :)

O svojej kráse rozhodne nepochybuje, no na to, aby mohla vyvrátiť predsudky o krásnych modelkách, ukázala verejnosti jednu dôležitú vec, vďaka ktorej konečne nastane svetový mier a zabráni topeniu ľadovcov. Modelka totiž nahrala video, v ktorom odhalila, ako rozoznať umelé prsia od tých prirodzených. Potrebujete na to len dva mobilné telefóny s baterkou a prsia.

Postup je skutočne jednoduchý: telefóny so zapnutou baterkou strčíte pod tričko obete, pritlačíte jej ich na prsia a zhasnete svetlo. Ak prsia svietia, sú umelé, ak nie, majiteľka disponuje prirodzených hrudníkom.

Tak šup, šup, ak ste zvedavé, či má vaša šéfka svoje prsia, vyskúšajte tento jednoduchý návod, vďaka ktorému už budete môcť konečne pokojne spávať. Ešte jedna rada, nehovorte o tom svojej polovičke. :)

 

Foto: Instagram | Video: YouTube

Gabi
Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here