Každá žena túži byť krásna a mužským okom obdivovaná. Niektoré z vás dostali do vienka dokonalú krásu, iné sa so svojim osudom museli popasovať. Nešťastná Slovenka si povedala, že už má plochého hrudníku dosť a podstúpila plastickú operáciu, ktorá jej mala vrátiť stratené sebavedomie. Vtedy však ešte vôbec netušila, aké katastrofálne následky to so sebou prinesie!

Jana nikdy nebola ženou kyprých tvarov a odzrkadlilo sa to i na jej hrudníku. Zašlo to až tak ďaleko, že sa v lete hanbila vyzliecť do plaviek, tielka či pred vlastným mužom. Po pôrode sa z jej pŕs stratilo aj to málo, čo tam mala a povedala si dosť! Dosť bolo depresií, treba konať. Rozhodla sa preto pre vloženie silikónových implantátov, vďaka ktorým sa opäť mohla cítiť ako žena. A veru, tak sa aj stalo.

Radosť však netrvala dlho a Jana zažila najväčší šok svojho života. Vedela, že po desiatich rokoch si implantáty bude musieť dať vymeniť a tak sa vybrala na kliniku. Tam sa dozvedela zdrvujúcu správu, ktorá ju položila na kolená. Implantáty, ktoré jej do tela pred desiatimi rokmi voperovali, jej praskli a silikón z nich vytiekol do tela. Keďže bola bývalá zdravotná sestra a o implantátoch si všetko naštudovala, vedela, v akej vážnej situácii sa tým ocitla.

Naštastie si neodniesla vážne zdravotné problémy, ktoré jej mohli ohroziť život. Poškodené implantáty jej vybrali a dôkladne všetko vyčistili. Miesto toho, aby sa pýšila krásnym plným dekoltom, skončila opäť plochá v sťahovacej podprsenke. Lekári jej povedali, že o možnosti prasknutia implantátov vedia, ale ešte sa s tým nestretli.

Odvtedy si Jana naštudovala mnoho informácií o prsných implantátoch a nabáda Slovenky, aby sa neulakomili na lacnejšiu variantu. Častokrát sú ceny medzi implantátmi minimálne, líši sa len cena samotného zákroku.

Foto: pixabay.com

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here