V roku 2014 získala Katy Perry za svoju skladbu ,,Roar” desiatky ocenení. Popová pesnička, ktorá znela zo všetkých rádií na svete si rýchlo podmanila milióny fanúšikov a dočkala sa rôznych cover verzií v nekonečnom množstve hudobných štýlov. Kto by však povedal, že ju budete môcť počuť aj v gospelovom? Revelation Avenue to dokázali!

Prišli, zaspievali, všetkým padli sánky a odišli nekonečne šťastní. 12 členné zoskupenie ,,Revelation Avenue” sa počas castingových kôl tohtoročnej súťaže British Got Talent 2015 prišlo porote prekvapivo predstaviť s popovou skladbou ,,Roar” od Katy Perry, ktorú poňalo po svojom. Výnimočný hudobný zážitok mali všetci v sále a porota ich jednohlasne poslala priamo do semifinálových kôl. A my sa už teraz nevieme dočkať, ktorého umelca prespievajú najbližšie. :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)