Krásna, obdivovaná, empatická, famózna… Angelina Jolie je jednou z najúspešnejších herečiek Hollywoodu, ktorá sa do mysle všetkých mužov zapísala už takmer pred dvoma desaťročiami!

Možno ste to dodnes netušili, ale Angelina Jolie sa v mladosti chcela stať riaditeľkou pohrebného ústavu. Skôr, ako sa jej túžba stihla naplniť, začala v New Yorku, Los Angeles a Londýne pôsobiť ako profesionálna modelka, ktorá sa príležitostne venovala aj herectvu. Vďaka sci-fi ,,Cyborg 2″ si ju všimli tvorcovia filmu Hackers, kde si zahrala svoju prvú hlavnú úlohu a rovnako stretla prvého manžela, Jonnyho Lee Millera. Skutočný zlom v kariére dosiahla vďaka filmu ,,Playing God”, kde si zahrala s Davidom Duchovnym a následne získala Zlatý Glóbus a bola nominovaná na cenu Emmy za vedľajšiu úlohu vo filme ,,George Wallace”. 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)