Čím viac pásikov, tým lepší Adidas! Nepochybujeme, že poznáte túto kultovú vetu, ktorá bola začiatkom nášho tisícročia súčasťou všetkých čínskych obchodov. Dnes tejto značke dominuje speváčka Rita Ora, ktorá je celosvetovo známa svojím citom pre módu a skvelým štýlom.

Ak by náhodou niekto pochyboval o fashion schopnostiach speváčky, Rita sa rozhodla dokázať opak najnovšou kolekciou pre značku Adidas, s ktorou spolupracuje už od leta 2014 a nejaké tie kolekcie má už za sebou. Táto je konkrétne treťou, z piatich zamýšľaných, a svetlo sveta má uzrieť 1. marca 2015! Je inšpirovaná popartom a komiksami, konkrétne tvorbou popartového umelca Roya Lichtensteina. Kolekcia je hravá a odviazaná, trošku šialená, no farebne uvoľnená. Oblečiete sa do nej od hlavy až po päty, nájdete v nej tričká, crop topy, mikiny, legíny, topánky a určite aj niečo navyše. Kreatívna Rita vedela čo robí, keď ju navrhovala. A tak sa nebojte, trochu sa odviažte a vybehnite do fitka a ulíc štýlovo aj vy!

r4 r7

r3 r5 r8 r9

Autor: Alex Krchnavá

Foto: Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)