Nemusíte chodiť na Island alebo za polárny kruh, aby ste už aj dnes videli na oblohe úžasné, farebné divadlo. Už zajtra má byť na Slovensku zatmenie Slnka, avšak fotografovi Simonovi Trnkovi sa podaril skvelý husársky kúsok, keď včera v noci odfotografoval polárnu žiaru na našom území!

,,Okolo polnoci zo 17 na 18.3.2015 nebo zahralo jedno neuveriteľné divadlo. S kamarátom Lukášom sme práve šlapali popod lanovku do Snilovského sedla v Malej Fatre k nášmu cieľu, Veľkému Kriváňu a keď sme sa otočili, neverili sme vlastným očiam. Polárna žiara na Slovensku je určite rarita!” Tešil sa fotograf. My s ním môžeme iba súhlasiť a prinášame vám exkluzívne fotky z tohto impozantného prírodného divadla.

3 4 1Foto: https://www.facebook.com/simontrnkaphotoadventures?fref=ts

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)