Úspešná americká gymnastka Simone Biles predvádza svoje neskutočné umenie pred zrakmi miliónov divákov, avšak ešte nikdy nemala takú trému, ako keď sa pred ňou objavil Zac Efron. Ten je totiž jej platonickou láskou už celú večnosť!

Aj napriek tomu, že ju pozná celá Amerika a Simone je olympijská superstar, stále je to v prvom rade tínedžerka. Tak ako veľa jej rovesníkov, aj ona má svoju tajnú lásku. V rozhovore u Ellen DeGeneres priznala, že sa jej už odjakživa páči Zac Efron.

Po výhre jej štvrtého zlata na olympiáde v Riu sa v zákulisí znenazdajky objavil fešný hollywoodsky herec priamo pred očami olympioničiek. Stretnutie naplánovala moderátorka stanice NBC Hoda Kotb a Zac nemal s návštevou mladých dievčat najmenší problém. ,,Och, môj bože! To naozaj? Och, môj bože,“ povedala Biles hneď po tom, ako uvidela Efrona. Ten bol veľmi priateľský a keď dal Simone pusu, tá doslova ,,odpadla“ a zo žartu sa zrútila na zem. ,,Cítil som sa ako pred prvým rande, dokonca som mal motýliky v bruchu. Naozaj,“ priznal herec. Zo stretnutia sa tešili aj ostatné členky tímu a na tento deň len tak ľahko nezabudne ani jedna z nich. :)

My Olympic dream came true 🙏😜 #Rio2016 #FinalFive

A photo posted by Zac Efron (@zacefron) on

 

Surprise!! #Rio2016 #FinalFive

A photo posted by Zac Efron (@zacefron) on

 

😘🌹

A photo posted by Simone Biles (@simonebiles) on

 

on cloud 9 💙☁️ @zacefron

A video posted by Simone Biles (@simonebiles) on

 

@simonebiles boyfriend though>>😍 #NotReally #ButReally

A photo posted by Laurie Hernandez (@lauriehernandez_) on

 

Ahhh omg❤️🙊 we all just met Zac Efron!

A photo posted by Laurie Hernandez (@lauriehernandez_) on

 

Foto: Instagram | Video: YouTube

Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoňiek. :)