Dvadsaťosemročná lekárka zo Sydney Angela Jay túžila po láske do konca života. Nečakala však, že koniec môže prísť naozaj skoro. Po tom, ako si našla partnera cez internet, takmer prišla o život!

Hľadanie partnera cez internetové zoznamky je stále populárne a, žiaľ, aj veľmi nebezpečné. Na vlastnej koži to pocítila aj Angela, ktorá sa cez zoznamku Tinder zoznámila s pohľadným, 36-ročným finančníkom Paulom Lambertom. Vtedy však ešte netušila, že sa z pohľadného, zabezpečeného muža stane psychopat.

1478679243304

Prežili spolu krátky románik. Keď sa však začal správať divne, obmedzoval jej slobodu a robil žiarlivostné scény, Angela ho pustila k vode. Paul sa s tým nedokázal vyrovnať a spustilo sa hotové peklo na zemi. Neustále ju prenasledoval a všemožnými spôsobmi chcel dostať späť.

Jedného dňa prišiel opäť k nej, kde sa poriadne pohádali. To Paula vytočilo natoľko, že Angele uštedril jedenásť bodných rán, pri ktorých takmer prišla o život. Aby toho nebolo málo, polial ju benzínom a chcel ju podpáliť. V tom momente sa Angela vzchopila a z posledných síl utiekla k susedovi, ktorý privolal políciu a záchranku.

V kritickom stave ju previezli do nemocnice. Paul z miesta činu utiekol a polícia po ňom vyhlásila pátranie. Hoci sa mužom zákona snažil utiecť v aute, karma mu to za jeho brutálny čin vrátila. Keď sa mu na pneumatikách spravil defekt a na policajta sa vyrútil s nožom v ruke, okamžite ho streľbou spacifikovali. Za brutálny čin spáchaný na Angele si vyslúžil vlastnú smrť!

1478679182913

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here