Daniel Radcliff alias Harry Potter, jedna z najznámejších a najúspešnejších hereckých postáv všetkých čias, spôsobil svojho času približne 10-ročné obrovské šialenstvo. Ak sa vám pri vyslovení tohto mena vybaví okuliarnatý kúzelník zahalený v čarodejníckom plášti, idete na to veľmi správne. Viete si však predstaviť aj Potterovu se*y verziu? 

Mladý a úspešný model Zachary Howell v spolupráci so skvelou fotografkou a fanúšičkou Harryho Pottera, Sarah Hester, sa rozhodli nafotiť sériu fotografií, ktoré nenechajú chladnou ani jednu z nás. :) Sarah začala už od začiatku ich spolupráce oslovovať tohto krásavca menom Harry, pretože si nedokázala zapamätať jeho krstné meno. Raz sa ho len tak spýtala, či by nenafotil sériu „potterovských“ fotiek, s čím Zachary bez debaty súhlasil. Fotilo sa hneď na ďalší deň a výsledok naozaj nemá chybu – na internete sa fotografie šíria doslova ako mor. :)

coverhar

 

 

Go ahead and follow my photographer I promise you want to. ;) @sarahhesterphotography

A post shared by Zachary Howell (@mrzomzom) on

 

Fidelius 😏 Taken by @sarahhesterphotography #buzzfeed @buzzfeed

A post shared by Zachary Howell (@mrzomzom) on

 

Incendio erecto 🔥 Taken by @sarahhesterphotography

A post shared by Zachary Howell (@mrzomzom) on

 

Spells that put you in love. Taken by @sarahhesterphotography Tattoo by @randy_r

A post shared by Zachary Howell (@mrzomzom) on

Foto: Instagram, wallpaperswide.com

Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here