Pharrell Williams je jedným z najrešpektovanejších hudobných producentov amerického priemyslu a patrí medzi najobľúbenejších speváckych interpretov súčasnosti. Prednedávnom sa rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie a v spolupráci s Comme des Garcons vytvoril svoj prvý parfum s názvom Girl.

Po kom inom by mohol hudobník pomenovať svoj nový produkt, ak nie po dievčatách, ktoré ho inšpirujú v tvorbe? Je atypický, obsahuje levanduľu, bylinné citrusy, korenie či kosatec. Fľaška je navrhnutá umelcom z New Yorku, Kawsom.

Aj keď je parfum na diskusných fórach z väčšej miery kritizovaný kvôli samotnej vôni i vzhľadu, nepochybujeme, že Pharrellov šarm mu zaistí úspešnú predajnosť. Keby ste o tento kúsok mali záujem, momentálne si ho môžete objednať cez internet, nakoľko na Slovensko zatiaľ dovážaný nie je.

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)