Každý z nás chce v živote nájsť svoju spriaznenú dušu. Clemme a Sterlingovi Elmorovým sa to splnilo a tento rok oslávili svoje 57. výročie. Ich vnučka Stacy chcela zachytiť túto jedinečnú udalosť a z výsledných fotografií sa vám roztopí srdce. Babička s deduškom sú do seba aj po toľkých rokoch rovnako zamilovaní ako v deň, kedy sa uvideli po prvýkrát! 

Zaľúbenú a sympatickú dvojicu Clemme a Sterlinga obliekla vnučka Stacy do kostýmov zo 40-tych a 50-tych rokov a originálny darček bol na svete. My prajeme hrdličkám do ďalšieho spoločného života len to dobré a nech každý deň rovnako žiaria ako na týchto nádherných fotkách. :)

 

 

 

 

 

FOTO: Facebook, Instagram | ZDROJ: boredpanda.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.