Mary-Kate a Ashley Olsen patria jednoznačne k najslávnejším šoubiznisovým dvojičkám všetkých čias. Aj ony však starnú a z rozkošných dievčat s copíkmi sa stali… no stali sa z nich tridsiatničky. Je to priam neuveriteľné, no herečky, ktoré svet spoznal ešte ako bábätká, práve dnes oslavujú okrúhle narodeniny!

Seriál ,,Plný dom”, ktorý vykresľoval príbehy Dannyho Tannera, jeho troch dcér a priateľov, vysielala stanica ABC v hlavnom vysielacom čase od roku 1987 do mája 1995. Obe sestry si zahrali na striedačku rolu Michelle Tanner, najmladšej členky hereckej rodiny, čím sa začala ich hviezdna kariéra. Tvorcovia filmov a seriálov ich začali obsadzovať do hlavných úloh predovšetkým kvôli ich podobnosti a neuveriteľnej charizme.

Ako rástli, medzi dospievajúcimi dievčatami si získavali čoraz väčší okruh fanúšikov. Najviac tomu pomohli práve tínedžerské filmy, v ktorých sestry cestovali po svete a zažívali prvé lásky a bláznivé dobrodružstvá. Za všetky spomenieme Prázdniny v Paríži, Sestry v akcii, Slnečné prázdniny na Bahamách, Sestry v Londýne, Vtedy v Ríme či film z roku 2003, Výzva. Dobré časy sa však rýchlo skončili a jedna zo sestier prestala zvládať enormný nátlak Hollywoodu. Prvé klebety o anorexii Mary-Kate sa začali šíriť v roku 2004, keď mala 17 rokov. O tri roky neskôr skončila v liečebnom ústave. Následky búrlivých večierkov, problémy s anorexiou a neskôr aj šokujúca smrť jej dobrého kamaráta Heatha Ledgera, ju v roku 2004 prinútili stiahnuť sa zo sveta šoubiznisu. Neskôr sa dala ako tak dokopy, prišli plastiky a dnes vieme dvojičky bez problémov rozlíšiť. Namiesto toho, aby rástli do krásy a v tridsiatke boli na vrchole svojich síl, vyzerajú skôr ako staršie babičky, ktorým už toho veľa nezostáva.

Mary Kate sa v roku 2015 vydala za francúzskeho bankára Olivera Sarközyho a momentálne sa jej darí ako dizajnérke. Sestra Ashley, ktorá sa problémom a škandálom vždy úspešne vyhýbala, je stále po jej boku a v súčasnosti randí s režisérom Bennettom Millerom.

Dievčatá, prajeme vám všetko najlepšie! Dajte si pokoj s vecami, ktoré vám škodia a začnite poriadne žiť! :)

Začiatok kariéry v sitcome Plný dom

 

 

 

Produktívne odbobie, kedy si získali milióny fanúšikov po celom svete

 

 

Mary-Kate (left) & Ashley Olsen #ashleyolsen #marykateolsen #olsensisters #olsentwins #theolsens #michelletanner #olsen #mka #marykateashleyolsen

A photo posted by Mary-Kate & Ashley Olsen (@the_olsen_twins_rock) on

 

 

Jedno z ťažších období Mary-Kate

 

 

Sestry v súčasnosti

The Row event #olsentwins

A photo posted by @olsentwins on

 

Sephora event in Las Vegas. Stunning! #olsentwins

A photo posted by @olsentwins on

 

'China: through the looking glass' costume Institution Benefit Gala #olsentwins

A photo posted by @olsentwins on

 

Foto: wallpapersxl.com, Instagram | Video: Youtube

Ivet
Miluje život, tanec, hudbu a jej snom je New York. Píše o tom, o čom sa ostatní hanbia hovoriť :)