Sociálne siete sa dennodenne hemžia novými fotkami celebrít, ktoré sa chcú pochváliť svojím dokonalým výzorom, bezchybným životom a luxusom, v ktorom si nažívajú. Snímky neraz prechádzajú funkciami Photoshopu, aby dosiahli želaný a najmä bezkonkurenčný efekt. Máloktorá mediálne známa osobnosť sa však odváži publikovať snímku, ktorá odhaľuje emócie a pocity.

Svadba moderátorov Mateja „Sajfu“ Cifru a Veroniky Ostrihoňovej bola jednou z najkrajších tohto roku. Po dlhých rokoch spoločného spolunažívania sa dvojica rozhodla spečatiť svoj vzťah aj oficiálne. Nevesta mala nádherné šaty a všetko dopadlo na jednotku. Od tohto dňa už ubehli tri mesiace, počas ktorých sa manželia chvália svojím životom aj na sociálnych sieťach. Práve Veronika pridala na Instagram snímky, ktoré odhaľujú jej najkrajší deň života- vlastnú svadbu. Cítiť z nich emócie, lásku a radosť zo života. Veronika, bola si skutočne nádherná nevesta. :)

 

 

Foto: Instagram

Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here