Japonsky „umelec“, ako sa sám nazýva, vyrába detské bábiky v životnej veľkosti. Nebolo by na tom nič zlé, keby sa jednalo o klasické hračky, ktoré máte možnosť vidieť a kupovať v hračkárstvach. Špecializuje sa však výhradne na úzku skupinu ľudí, pre ktorých sú jeho „umelecké diela“ náramným potešením. Keď zistíte, kto si bábiky kupuje a pre koho sú určené, zdvihne sa vám žalúdok!

Japonec Shin Tagaki vyrába anatomicky tvarované bábiky, ktoré sú určené pre pedofilov. Prvýkrát sa na trhu objali v roku 2013 a odvtedy počet záujemcov o túto nehoráznu hračku neustále stúpa. Austrálčania spísali petíciu voči predaju takýchto bábik, kedže ich výzor sa pohybuje na hranici zákona.

Podľa mnohých odporcov tieto bábiky podporujú detské zneužívanie a mali by byť okamžite zakázané. Hoci prvotne Tagaki vyrábal bábiky pre ukojenie potrieb pedofilov, obhajuje sa, že je umelec a jedná sa o umelecké diela. Jeho bábiky s podobizňou päťročných dievčat sú anatomicky a detailne tvarované. Niektoré sa predávaju nahé alebo s rôznymi školskými či latexovými oblečkami. Skutočne nechutné! Takéto niečo by mali zakázať.

image image image

Foto: Twitter

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here