Počasie sa konečne umúdrilo a pomaly k nám prichádza jar. Neviete ako vhodne skombinovať oblečenie, ktoré vám pol roka ležalo v skrini, prípadne sa chystáte na lov do obchodov a neviete, čo kúpiť?

Ponúkame vám zopár inšpirácií, v ktorých budete za hviezdu ulíc a navyše sa budete cítiť pohodne. Pred nami je víkend a v prípade, že máte chuť vyraziť na prechádzku, do mesta, návštevu či kamkoľvek, nezabudnite na okuliare a vhodné oblečenie. Nenechajte však nič na náhodu, reálne teplo je zatiaľ iba na priamom slniečku a tak sa nevystavujte prípadnej chorobe, ktorej môžete ľahko predísť čo i len prehodím šálu a teplého svetra. Každopádne, kožená bunda hlási návrat, tak s radosťou do ulíc! :)

handry1 5 7 8 v1 4 9 6 3

Foto: Pinterest

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)