Guinessova kniha rekordov nám odkrýva ďalší zaujímavý a často nevídaný kúsok! Prvenstvo najdlhšieho jazyka sveta získala mladá dievčina Adrianne Lewis z Michiganu. Dokáže sa ním dotknúť nielen svojho nosa, ale aj očí či brady! 

Mladej žene z Michiganu by neodolal asi žiadny muž. Po svojej mame, babke, ale aj dedkovi zdedila skutočne raritu, a to nadmerne dlhý jazyk. Nikto však ani nepredpokladal, že jej narastie až do nevídaných rozmerov, ktoré ju dostanú do Guinessovej knihy rekordov. Jej jazyk meria neuveriteľných 10,16 cm! Vďaka tejto dĺžke porazila bývalého rekordéra, ktorého jazyk meral ,,len” 10 cm.

Pred troma rokmi si vytvorila YouTube kanál, na ktorom ukazuje, aké triky dokáže s jazykom. Počet jej fanúšikov neustále narastá a my sa ani nedivíme. Veď posúďte samé. :)

Foto/Video: YouTube.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.