Módna značka Mango má v rukáve zaujímavý tromf! Je ním Kendall Jenner, ktorá sa objaví ako tvár ich novej kolekcie – Jar 2016!

Značka, ktorá je dostupná aj pre bežné Slovenky, vydá v priebehu nasledujúcich mesiacov sériu štyroch jarných kampaní, v ktorých podčiarkne ich nový trend. Prvá s názvom ,,Tribal Spirit” je tak trochu kontroverzná ako sama Kendall. Aj vďaka tomuto faktu si ju značka Mango vybrala ako svoju novú tvár.

Štýl Kendall je trochu odlišný a práve z tohto dôvodu nebolo viacero ľudí nadšených z výberu práve tejto modelky. Kolekcia sa inšpiruje africkou savanou, a preto si viacerí žiadali práve modelku tmavšej pleti, ktorá by sa do nej hodila viac. Španielsky módny dom si však stojí za svojim rozhodnutím a niet sa čo čudovať. Kendall je v posledných mesiacoch stále žiadanejšia, čo môže byť pre Mango dobrým ťahom, ako posilniť imidž a tržby značky.

Nová kolekcia sa bude skladať zo svetrov, robustných náhrdelníkov, hodvábnych nohavíc a vysokých pásov. Tiež sa pôjdete poobzerať do najbližšej predajne? :)

back in 2015 @luigiandiango

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

Foto: Instagram, hdwallpapers101

Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)