Pred pár dňami bola zverejnená nová kampaň spodnej bielizne Calvina Kleina. Táto značka sa vždy rada pýši tým, že angažuje krásne modelky či známe osobnosti, ako naposledy Justina Biebera. Tentoraz si na odvážnu kampaň vybrala supermodelky Kendall Jenner, Joan Smalls, Editu Vilkeviciute a Isabeli Fontana. Čo myslíte, trafili sa a vybrali dobre?

Značka Calvin Klein, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1968, je známa hlavne svojimi džínsami a spodnou bielizňou. Spolupráca s ňou je snom každej modelky a práve pre túto štvoricu sa stal sen realitou. Kým je už Kendall Jenner tvárou nedávnej džínsovej kampane, pre ostatné dámy je spojenie ich mena s týmto gigantom novou skúsenosťou. To, že si to zaslúžili dokazujú sexy pózami a krásnym ženským telom. Okrem klasických fotiek v podprsenke majú aj odvážnejšie snímky, na ktorých zakrývajú iba to najnutnejšie. Kampaň poteší predovšetkým mužské oko, no nechajme sa inšpirovať. Sexy pózy v spodnej bielizni Calvin Klein môžeme pre naše polovičky hádzať aj my! :)

7 6 5 4 3 2 1

Foto: Facebook

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)