Muži sa už čoskoro nebudú mať na čo vyhovárať. Na trh totiž prichádza pánska antikoncepcia s extrémne jednoduchým ovládaním!

Asi uvažujete či nejde o nejaký vtip, no máme pre vás naozaj skvelé správy. Už čoskoro sa môžete tešiť na príchod úplne revolučnej antikoncepcie pre mužov! Vyvinul ju nemecký (prekvapivo) tesár Clemens Bimek a tento vynález si už stihol aj patentovať pod menom Bimek SLV. Ako svoj prvý zákazník si túto novinku nechal implantovať do svojho tela počas 30 minútovej operácie, pri ktorej bol len lokálne umŕtvený, aby tak mohol dávať lekárom inštrukcie. Výsledok je skvelý, a tak sa počas roka začne testovať na 25. mužoch.

V čom spočíva čaro a výnimočnosť novej pánskej antikoncepcie? Muž si nechá implantovať maličký ovládač do svojho mieška a špeciálne miniklapky do semenovodov. Pred hroziacim počatím si pod pokožkou tento ovládač nahmatá a stlačí OFF, čím sa zatvorí klapka v semenovode aj s prívodom spermií. Keď opäť prepne režim ON, klapka sa uvoľní a všetko funguje ako má. No neznie to ako z rozprávky? Môže tak svojich ,,bojovníkov” zastaviť doslova na diaľkové ovládanie.

panska antikoncepcia on off
Takto si muži pomocou tlačítka ON a OFF budú ovládať bojovníkov.

Má to už len jeden háčik. A to taký, že pri prílišnom používaní režimu OFF sa môže klapka upchať. :) My však veríme, že tento problém vedci rýchlo odstránia a nová metóda bude môcť nahradiť pôvodnú vazektómiu, ktorá je trvalá. A priznajte si, že vám taký poriadny oddych od neustáleho užívania piluliek padne úplne vhod. :)

Takto funguje nová pánska antikoncepcia

Zdroj Foto: telegraph.co.uk, Youtube, cz.depositphotos.com