Problémy so zubami netrápia len teenagerov či dospelých ľudí, ale aj zvieratá. Tento roztomilý psík si nemohol kvôli ,,zúbkovému” postihnutiu zatvoriť ústa a tak dostal strojček na zuby, aby bol v dospelosti príťažlivý pre všetky fenky v okolí.

Zlatý retriever Wesley mal už pri raste svojich prvých zúbkov problémy, ktoré mu znemožňovali úplne zatvoriť ústa. Nemohol sa preto plnohodnotne najesť alebo zahrať so svojimi hračkami. Preto jeho majiteľka Molly Moore navštívila veterinára, ktorý vydal zaujímavý ortieľ. Wesley dostane strojček na zuby! A tak sa šteniatko podrobilo krátkemu ,,estetickému” zákroku, počas ktorého mu boli nasadené ,,rovnátka” a teraz už len musí čakať, aby sa mu vytvoril z krivých ihličiek hollywoodsky úsmev. Na rozdiel od ľudí bude mať svoj doplnok iba niekoľko týždňov. No nie je neskutočný? :)

4 5 6 7 8 9 10

Foto: Bored Panda

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)