Hovorí sa, že podľa toho, aký má človek vzťah ku zvieratám uvidíte, akým je aj v skutočnosti. Čo by ste však robili, ak by vás malé labky prenasledovali doslova na každom kroku?

Prítomnosť zvierat pri človeku je jedinečná a pozitívne pôsobí na jeho náladu i duševný stav. Kým pes dokáže pomôcť pri hlbokej depresií či bolestiach hlavy, mačka je štvornohým lekárom, ktorý vycíti akékoľvek zdravotné problémy. Videli ste ju už však vo vani, za počítačom či v trenírkach? Napriek tomu, že dokáže byť občas namyslená a falošná, miluje spoločnosť ľudí a najradšej by so svojimi majiteľmi trávila všetok voľný čas. Možno aj pri domácich prácach či umývaní zubov. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

5 10 17

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)