Nicki Minaj prednedávnom vydala svoj nový album The Pinkprint, ktorý je dôkazom toho, že čokoládová kráska nie je len žena s veľkým zadkom, ale aj veľkým srdcom a citom pre romantiku.

Okrem iných skladieb, ktorá stoja za vypočutie, totiž novinka obsahuje aj tri nádherné balady – The Craying Game, Grand Piano a I Lied. Tie sa Nicki zrejme aj v rámci proma k albumu rozhodla spojiť do krátkeho 16 minútového filmu. Neuvidíte v ňom nič, na čo ste boli doteraz u tejto Američanky zvyknuté, práve naopak, ukáže v ňom svoju zraniteľnosť a zmyselnú krásu. Krátky film je teda zložený akoby z troch častí, ktoré dokopy tvoria jeden príbeh a pokiaľ by ste si skladby len vypočuli, do momentu, kedy začne Nicki rapovať, by ste pravdepodobne ani neodhadli, že skladby patria práve jej. Musíme uznať, že jej to spieva naozaj krásne!

Pozrite si teda romantikou a emóciami nabitý The Pinkprint Movie, ktorý môže byť zároveň ideálnym podmazom pre vaše romantické chvíle, keďže z tých beatov v kombinácii s Nickiným spevom srší erotika, ako sa hovorí – na sto honov :) Fantázií sa medze nekladú, rozmaznávajte, zvádzajte, buďte vášnivá a zaručujeme vám zarosené okná ;)

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.
  • Lucia

    Tá posledná je famózna, už pripravujem večeru a čakám na muža :)