Matka zohráva v živote dieťaťa tú najdôležitejšiu úlohu. Vždy nás pochopí, povzbudí, uteší, zahrnie láskou a na každý problém nájde to najvhodnejšie riešenie. 25-ročná Austrálčanka Alice Hohenhaus s hrdosťou môže povedať, že má najúžasnejšiu maminku na svete. Urobila pre ňu totiž niečo, čím splnila jej najväčší sen.

V mladosti Alice bojovala so zákernou chorobou, vďaka ktorej jej lekári oznámili najhoršiu správu, ktorú nechce počuť žiadna žena. Šanca splodiť dieťa bola v jej prípade, žiaľ, úplne mizivá. Jedného dňa sa jej sen o otehotnení splnil, avšak netrvalo dlho a svoje vytúžene dieťatko potratila. Zdravotne na tom bola veľmi zle a šance, že v buducnosti donosí dieťa, už boli takmer nulové. Alice z toho bola úplne zúfalá a deprimovaná, kedže s partnerom veľmi túžili po bábätku.

Jej milovaná mama Theresa (46) však prišla s jedinečným návrhom, s ktorým každému doslova vyrazila dych. Jej dcéra je pre ňu všetkým a jej šťastie je pre ňu prvoradé. Hoci sa obávala, ako na návrh zareaguje, ponúkla sa, že jej babäbatko vynosí. Z celého procesu umelého oplodnenia mala naozaj strach, predsa len už nie je najmladšia. Napokon všetko zvládla bravúrne a svoju vytúženú vnučku priviedla na svet prirodzeným spôsobom. To, čo urobila pre svoju dcéru je skutočne obdivuhodné. Sila materínskej lásky nás vždy dôkáže prekvapiť a povzbudiť.

image image image

Foto: Facebook

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here