Malý úsporný stolík, ktorý sa hodí takmer do každej domácnosti, má vo svojich spálňach, detských izbách či obývačkách takmer každá z nás. Stolček z ,,dreva“, ktorý dostanete doslova za pár šupiek, je príjemným spestrením priestoru a garantujeme vám, že by ste nikdy nečakali, z čoho je vlastne vyrobený. Koniec koncov, keď dojete tých 30 vajec z chladničky a zoženiete si zopár plátov tvrdšieho kartónu, totožný kus ,,nábytku“ si budete vedieť vyrobiť aj sama! Je to jednoducho sila!

 

1 2

Foto: Facebook, Ikea.sk

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)

1 komentár

  1. Takyto clanok moze napisat clovek neznaly v technologiach vyroby nabytku. Takato konstrukcia sa pouziva uz desatrocia, a to nielen v IKEA. Je to len velkym plusom pre zakaznika, ktory namiesto tazkych dosiek manipuluje s takto odlahcenymi. A, samozrejme, tento stolik by nebol taky lacny a zrejme by si ho nekupil takmer kazdy z nas :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here