Či už ste milovníčkou kuriozít alebo nie, toto vás určite šokuje. Po prečítaní nasledujúcich riadkov si možno poviete, že už ozaj nič nie je nemožné :)

Ak ste si doteraz mysleli, že ten maratón siedmych kôl s vašim drahým za večer je rekord medzi bežnými smrteľníkmi na celom svete, mýlili ste sa. Možno by ste tomu neverili ani vo sne, no chodia medzi nami aj ľudia, ktorí bezprostredne lámu všetky druhy se*uálnych rekordov!

1. Americká herečka pre dospelých Lisa Sparks vystriedala na varšavskom festivale Eroticon v roku 2004 neuveriteľných 919 se*uálnych partnerov!

2. Najstaršia prostitútka na svete má úctyhodných 82 rokov! Pochádza z Číny a volá sa Chiu. Prastarému remeslu sa venuje viac ako 40 rokov.

3. V roku 1991 zaznamenala Los Angelská nemocnica prípad, kedy bola prijatá žena, ktorá sa sťažovala na extrémne bolesti žalúdka. Lekári sa nestačili čudovať, keď zo ženského žalúdka vypumpovali 0,8 l mužského semena.

4. Najväčšie číslo ženského poprsia je 150ZZZ. Annie Hawkins Turner je majiteľkou prírodných pŕs, ktorých obvod cez samotné prsia dosahuje 177centimentrov!

5. Najdlhší ženský orga*mus trval presne 43 sekúnd. Tak to teda závidíme!

6. Indický farmár Nanu Ram Jogi, ktorý má po svojom boku už štvrtú manželku, opäť potvrdil, že je jednotkou v plodení detí. Svoje 21. dieťa splodil vo veku 90 rokov.

7. Mladý muž z Japonska drží iný rekord – a to rekord v masturbovaní. V roku 2011 sa dokázal ukájať 9 hodín a 58 minút.

8. V Japonsku ešte zostaneme. 250 mužov a 250 žien súhlasilo, že si to ,,rozdajú“ na jednom miese a zapíšu sa tak do historíckých kníh. Celá akcia bola nahrávaná a fotografovaná profesionálmi a všetci účastníci museli prejsť zdravotnými testami. Treba pripomenúť že partneri sa nemohli vymieňať. DVD súložiacich Japoncov má stále mimoriadny úspech!

Foto: Tumblr

Ivet
Miluje život, tanec, hudbu a jej snom je New York. Píše o tom, o čom sa ostatní hanbia hovoriť :)