Vďaka futbalu ho milujú naši muži, vďaka jeho šarmu ho milujeme my. A odteraz môže mať každá z nás na svojom chlapovi „kúsok z neho“.

Už 5. marca bude spustená nová kampaň Davida Beckhama a módneho reťazca H&M z jarnej kolekcie s názvom Modern Essentials, ktorú vytvoril ako kolekciu svojho vlastného šatníka. Rad oblečenia bude obsahovať viac spodného prádla, bundy, tričká a džínsy.

David sa o kolekcií vyjadril: „Som nadšený z pokračovania a rozšírenia svojej spolupráce s H&M a výberom mojich obľúbených kúskov z tohtoročnej kolekcie jari Modern Essentials. Každý kus je novým, klasickým oblečením, ktorý bude aktualizovať všetky mužské odevy vo veľkom štýle. Marc Foster je jedným z mojich obľúbených režisérov a ja sa nemôžem dočkať, až odhalí novú kampaň s H&M.“

David, nadšené sme aj my!

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)