Kamerový systém v jednej z ruských nemocníc zachytil podozrivo sa tváriacu mladú ženu, ktorá sa snažila s plnou zelenou taškou potichúčky opustiť priestory nemocnice. Neuveríte, čo sa táto žena snažila ukradnúť.

Po tom, ako 23-ročná matka predčasne priviedla na svet svoju dcérku Marianu, sa stalo niečo, s čím nikto nepočítal. Dieťatko zostalo na pozorovaní v nemocnici a mamičku poslali domov s tým, že ju o stave bábätka budú pravidelne informovať. V tomto prípade ide o celkom bežnú prax, pokiaľ sa neudeje to, čo sa vďaka kamerovému systému a zamestnancom nemocnice podarilo odhaliť.

Do nemocnice vošla mladá študentka lekárskej fakulty, ktorá pre svoje konanie čelí obvineniu z trestného činu. Pri odchode z nemocnice sa tvárila veľmi podozrivo a v ruke niesla ťažkú, preplnenú zelenú tašku. To zamestnancov natoľko znepokojilo, že si ženu na mieste preverili. Podarilo sa im tak zabrániť únosu novorodeného bábätka. Nehorázne, čoho sú ľudia v dnešnej dobe schopní!

Foto/Video: YouTube

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here