Ste zavalená prácou? Váš osobný život sa obmedzil iba na cestu do práce, z práce a čítanie si knihy v posteli? A partner nikde? Jediný „partner“, ktorý vás poteší je ružový vibrátor v zásuvke nočného stolíka? Nestrácajte nádej, len skúste inú cestu, ako ste skúšali doteraz. Išli ste párkrát do mesta s kamarátkami a snažili ste sa zoznámiť, no boli ste z roboty úplne grogy a nepodali ste dostatočne očarujúci výkon? Nemusíte chodiť nikde, skúste to z pohodlia domova.

 

Zapnite počítač a začnite

Vyskúšajte internetovú zoznamku, otvorte si fľašu červeného, zababušte sa do deky a miesto čítania knižky si popíšte s niekým, kto bude mať pre vaše pracovné vyťaženie pochopenie. Nemusíte ani riešiť, ako odpinkať niekoho, kto sa vám nepáči. Jenoducho kliknete myškou na krížik v pravom hornom rohu a nemusíte hľadať žiadne ospravedlňujúce slová. Online zoznamka je ideálna aj pre tie ženy, ktoré nemajú dar reči ako Eva Máziková a sú trochu hanblivé.

Nahraďte partnera zo zásuvky

Fyziologické potreby sú jedny z tých, ktoré musíme čo najskôr uspokojiť, aby sme získali ten potrebný pocit spokojnosti. Navštívte erotickú zoznamku a zoznámte sa s mužom, ktorý má rovnako nabitý pracovný život, až mu nezostáva čas na vzťahy. Uspokojovať si svoje fyziologické potreby znamená jesť, dýchať, piť a áno, mať sex. Preto sa neobviňujte, že váš chtíč je taký silný. Samozrejme, že nevleziete do postele s prvým, ktorý vám napíše. Hľadajte diamant, s ktorým si budete rozumieť aj ľudsky.

Ktovie, možno časom nájdete možnosť, ako váš vzťah posunúť na inú úroveň. A možno to ani nebude potreba, pretože keď budete fungovať iba vďaka občasným stretnutiam, nemôže sa z vášho vzťahu stať rutina, keď si každý bude doma robiť niečo iné. Budete si čas s tým druhým oveľa viac vážiť, aj takéto vášnivé vzťahy vie priniesť internetová zoznamka.

 

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.