Každá z vás dozaista pozná ten každodenný pocit, keď otvoríte skriňu, z ktorej sa na vás valí tsunami vypadávajúceho, natlačeného oblečenia a vy naň so znechuteným výrazom v tvári čumíte s myšlienkou: ,,zas si nemám čo obliecť!“ Vyberiete zopár do úvahy prichádzajúcich (v tom lepšom prípade nepokrčených) kúskov, vyskúšate si ich, zladíte s doplnkami a takto to pred zrkadlom zopakujete ešte aspoň 3-4 krát, až kým si v totálnom zúfalstve napokon oblečiete niečo úplne iné. Nezúfajte, našli sme pre vás skvelé riešenie na blížiace sa horúce letné dni.

Naše mužské polovičky takéto problémy naštastie nemajú, a preto nad nami pri tomto každodennom rituáli len nechápavo krútia hlavou. My sa im však chceme čo najviac zapáčiť, a preto skúšame rôzne módne kreácie, ktoré nám častokrát zaberú kopu času.

Ako sa však obliecť vkusne, šik a bez dlhého strácania času? Vonku nám už teploty začali konečne stúpať k tridsiatke a my môžeme vystaviť na obdiv telo, ktoré sme doteraz schovávali pod vrstvenou pokrievkou zimného oblečenia. Pozrite si video, v ktorom vám kreatívna mladá slečna ukáže, ako sa obliecť trendy a vkusne za krátky čas, a to s použitím jediného kusu väčšej šatky! Skvelý tip, ako sa oháknuť počas horúcich letných dní alebo na dovolenke pri mori. Inšpirujte sa a zaraďte do svojho šatníka tento nadčasový kúsok.

Video: YouTube

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here